3 Serisi LPG Dispenseri

Özgün Kasa Tasarımı (Paslanmaz veya Galvaniz Sac)
Tek / Çift hortum yapılandırmaları
Paslanmaz çelik veya Elektrostatik Toz Boyalı Galvaniz Sac
Arkadan aydınlatmalı görüntüler ile elektronik bilgisayar kayıt
Entegre Para ve Hacim elektronik totaller
POS ve kart okuyucu sistemler ile arayüz kullanılabilirliği
Mevcut uluslararası para seçenekleri
Otomatik Sıcaklık Kalibrasyonu (ATC)
Elektronik Kalibrasyon (Gram Olarak)
ATM-tip paslanmaz çelik tuş takımı
Pozitif Deplasmanlı Piston Metre (4-Piston)

Lpg By-Pass Valfi

Yenen Baypas vanası, LPG ve amonyak gibi uçucu sıvıların, düşük debili ve yüksek basınçlı pompalarla transferinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Diferansiyel basınç esasına göre çalışan harici bir baypas vanasıdır. Pompa çalıştığında emişi kolaylaştırmak ve sistemin basıncını düzenlemek gibi 2 ana görevi vardır.
Yenen Baypas vanalarının üstün buhar giderme özelliği sayesinde yer üstü pompaların çalışma verimini iyileştirir. Bu sayede kavitasyona bağlı aşınmalar ve pompanın mekanik salmastrasındaki sızdırma problemleri en aza indirerek pompanın ömrü artırılmış olur.

Transpet LPG Kademeli Pompa

Transpet kademeli pompalar gazlaşma özelliği gösteren sıvıların istenilen verimde aktarma kabiliyetine sahip kendinden emişli santrafüj pompalardır. İçerisinde katı partikül içermeyen kesafeti 0,500 üzerinde olan sıvılaştırılan gazlar, buhar basıncının altındaki sıvılar, soğutma gazları ve LPG uygulamalarında uygun çözümler sağlamaktadır.
0-35 bara kadar fark basıncı (Kesafet 1)
Düşük debide yüksek basınç
Sıvının %40 kadar buharlaşmada transfer özelliğini kaybetmez
Kendinden emişlidir
Kapasite max. 5 m3/h
İşletme basıncı max. 40bar
Çalışma sıcaklığı max. 100 °C
Flanş bağlantı DN32,DN65

LPG pompası - Corken F150

Corken Otogaz pompası (F150) yerüstü ve yeraltı uygulamalar için tasarlanmış bir emişli pompadır. Bu pompa 1-tabancalı veya 2-tabancalı dispenserler için kullanılır.
3-faz elektrik motorlarına direk bağlanabilir. Alttan kurulu çeşidi ise bir levha üstüne yerleştirilir ve bir 2880/3600 rpm motora bir kapling veya V-kayışla doğrudan bağlanır.
Otogaz pompaları son derece sessiz çalışmak üzeretasarlanmıştır. Titreşimsiz ve uğultusuzdur. Tek hareket eden parça olan pervane bitişik yüzeylere dokunmadan şaft üzerinde dolaşır, böylelikle de pompanın ömrünü uzatır. Bu tip faktörlerin Otogaz pompaların uzun ömürlü olmalarına ve sorunsuz hizmet sunabilmesi gibi konulara önemli katkıları olmaktadır.

Rochester Manyetik Seviye Göstergesi

LPG Seviyesini islemek için kullanılan şamandıralı sitemdir. İstenirse manyetik okuyucunun çıkışından 4-20mA çıkış alınarak seviye bilgisi PC'den veya PLC'den takip edilebilir. Sistemin en büyük avantajı arıza oranının düşük ve çalışma ömrünün yüksek olmasıdır.
Rochester seviye sistemi Savel marka LCU-2 tank seviye gösterge ünitesine bağlanabilir.