Hesabım İletişim Sepet : 0 0
FE Petro Dalgıç Pompa - Sipariş - Savel

FE Petro Dalgıç Pompa

5775.00TL (+KDV)
- +

Ürün Hakkında


Submersible Turbine Pump

AVANTAJLAR

Daha Hızlı Yakıt İkmal Süreleri
MagShellTM gibi yenilikler sayesinde, FE Petro ürünleri dalgıç pompalarda performans standartlarını belirlemektedir.

Aktif Hava Tahliye Özelliği
FE Petro ürünleri; pompa çalışırken, havanın yakıt ikmal borularına ulaşamamasını garanti edecek şekilde, her zaman havayı pompa kafasının en yüksek noktasından elimine eden aktif hava tahliye özelliği ile birlikte standart olarak temin edilir.

Güvenlik ve Bakım Kolaylığı
FE Petro Dalgıç Pompaları; bakım gerektiren zamanlarda, sadece bir cıvatanın gevşetilmesine ihtiyaç duyan ve sumpa tehlikeli tank buharlarını sevk etmeden motor kablolarının ayrılmasını mümkün kılan bir köprüye sahiptir.

Basit Servis Özelliği
Olur da gerekirse, üç adet cıvata gevşetilerek pompa tanktan kolayca sökülebilir. Dalgıç Pompaya servis vermek için sifon sisteminin ayrılmasına veya kaçak detektörünün sistemden sökülmesine ihtiyaç yoktur.

Manuel Basınç Tahliyesi
Yine bir standart FE Petro özelliğidir. Gerektiği zaman hat basıncını sıfıra düşürmek için bir basınç tahliye vidası bulunmaktadır. Bu vida çevrildiğinde yakıt tekrar tanka yönlendirilerek hat basıncı sıfırlanır. Bu özellik, servis işlemi sırasında yakıtın sumpa dökülme riskini minimize ederek aynı zamanda servis teknisyenlerini ve çevreyi de korur.

Güvenilir Çek Valf
Dalgıç pompalar; FE Petro’nun kanıtlanmış hat çek valfleri ile beraber tedarik edilir. 70mm. çapındaki bu valf yüksek akış hızlarında basınç kaybını azaltarak sonuçta daha hızlı yakıt ikmali süresi sağlar.

Değişken Boy
VL2 pompası tüm bilinen tank çapı ve tank gömme derinliği kombinasyonlarının %94’üne uyumludur. Bu aralıktan daha kısa veya daha uzun oranlar için ise VL1 ve VL3 pompaları mevcuttur. Teleskopik bağlantı patentli bir FE Petro özelliğidir. Pompanın UL veya ATEX seritikasını etkilemeden, basit bir ölçüm yapılarak boyu ayarlanabilir.


Döviz Kuru: 5.50

1493

Benzer Ürünler

Resim: FE Petro Dalgıç Pompa FE Petro Dalgıç Pompa

5775.00TL (+ KDV)

Resim: Red Jacket Dalgıç Pompa Red Jacket Dalgıç Pompa

5775.00TL (+ KDV)

Resim: E 80 Mazot Pompasi (75 lt/dk) E 80 Mazot Pompasi (75 lt/dk)

1375.00TL (+ KDV)